Facebook dodał możliwość dodawania emotikonek pod komentarzami

I stało się coś, co było tylko kwestią czasu! Reakcje pod postem tak bardzo przypadły użytkownikom do gustu, że Facebook postanowił wprowadzić je również jako sposób reakcji na komentarze. Jest to bardzo ciekawa funkcja, a to dlatego, że często nie mamy czasu na dłuższą konwersację, a chcielibyśmy w jakiś sposób zareagować na czyjąś odpowiedź. Reakcja ‘Super’ czy ‘Ha ha’ często lepiej wygląda jako emotka niż napisanie pod komentarzem tych samych słów. ‘Przykro mi’ idealnie sprawdzi się w przypadku wzruszających i smutnych zdań, na które często trudno odpowiednio zareagować lub znaleźć właściwe słowa. ‘Wrr’ to szybki i prosty sposób na to, żeby pokazać komuś. że nie zgadzamy się z jego zdaniem albo że to, co opisuje nas złości i denerwuje.

Reakcję pod komentarzem dodaje się w identyczny sposób jak pod postem, czyli przytrzymamy dłużej ‘Lubię to’ (lub najedziemy kursorem) to możemy wybrać interesującą nas emotikonkę. Co ciekawe, W każdej chwili możemy zmienić zdanie ikonkę. Na koniec jako ciekawostkę analiz śmiało możemy powiedzieć, że największą popularnością cieszy się reakcja ‘Super’, a następnie ’Ha Ha’.

Funkcja działa oczywiście zarówno w serwisie uruchamianym w przeglądarce, jak i mobilnej aplikacji Facebooka. Jeszcze jej nie masz? Nie martw się, na pewno się pojawi!Nie zastanawiaj się dłużej i zainwestuj w rozwój swojej firmy!

„Pytanie, które zadaję sobie codziennie to – czy robię właśnie najważniejszą rzecz, jaką powinienem robić?” - Mark Zuckerberg


„Odpowiedzialni jesteśmy nie tylko za to, co robimy, lecz i za to, czego nie robimy” - Laozi

Kontakt